Teknoloji

Samsung, Galaxy Watch Activite 2’nin Yeni Bir Modelini Duyurdu

Samsung, Galaxy Watch Activite 2'nin Yeni Bir Modelini Duyurdu

Samsung Galaxy Watch Activite 2 Akıllı saat SERİLERİNE yeni bir model ekledi. Rose Gold isimi olan bu model. Eklenen Seriye yeni bir renk kattı. Bununlada beraber Samsungun akıllı saat serisindeki olan neredeyse tüm modellere ilerleyen günlerde önemli güncelleme olacak..

Güney Koreli Teknoloji devlerinden biri olan Samsung. Geçtiğimiz aylarda UNPACKED Etkinliğini düzenler iken yeni bir amiral gemisi akıllı telefon serisi çıkarttı. Fakat bu dev şirket etkinlikte yeni çıkarılan akıllı saatler için bir
konuşmayı söz konusuna getirmedi. Kore devi geçen aylarda Galaxy Watch Active2 adlı bu akıllı saatin yeni bir modelini çıkarttığını duyurdu. Samsung’un çıkarmış olduğu yeni Galaxy Watch Active 2 olan saat modeli. Daha önce yapılan konuşmalarda da belirtildiği gibi Rose Gold Modeli oldu. Bu müthiş akıllı saatin kordon kısmı  mor,çerçevesi ise, broz altın-karışımı bir renk geldi.

İlgili Makalemizi Okumak İçin BURAYA Tıklayınız (Lenovo Özel Olan Yeni Bir Akıllı Gözlüğü ThinkReality A3’ü Sundu.)

Galaxy Watch Active2 için yeni güncelleme olacak:

Yeni renklerin çıkması durumundan yanı sıra Kore devi Galaxy Watch Active2 ailesi için oldukça önemli bir yazılım
güncellemesi yayına çıkarıldığını öne sürdü. Ancak Bu güncelleme ile birlikte Samsungun sağlık uygulaması oldukça gelişti. Güncellemede başkaöne çıkan şeyler ise. Eskisine göre çok daha hızlı bir şekilde otomatik olarak egzersiz. Algılaması bu güncelleme ile beraber gelen özelliklerden birisidir. Bunun yanı sıra da SmartThings uygulaması da artık akıllı saatli haritalar üzerinde de gösterilebilecek. R820XXU1DUA3/R820GFC1DUA3 Adı ile yayınlanan olan bu yeni güncelleme. Ancak 84.92MB’lik bir boyut taşımaktadir. Güncelleme ilk olarak Kanada ve Güney Kore taraflarından başlanacaq.

Kore ekibinin bu projede kullanmış olduğu diğer özelliklerden biride. yepyeni renkli bir modele ve aynı zamanda. Güncellemeye sahip olan Samsung Galaxy Watch Active2 akıllı saat modeli. 1,4 inç Super AMOLED ekrana sahiptir.  360×360 piksel çözünürlüğe sahip olan bu ekran Corning Gorilla Glass DX+ ekran koruyucusu ile korunmaktadır. Bu üst düzey akıllı saat gücünü Samsung’un Exynos 9110 çift çekirdeğe sahip bu işlemciden almaktadır. 1.15GHZ  frekansa sahip olmak ile beraber 1.5GB’lik RAM Ve Ancak. 4 GB’lik dahili bir depolamaya sahiptir. Bu yeni çağda gelişmiş olan akıllı saat. Android 5.0 ve üstü olan işletim sistemine sahip ve en az 1.5GB Ram’e sahip olan android cihazlara uygundur. İoslar’da ise Ancak 9.0 Ve üstü olan işletim sistemine sahip ve en az 1.5GB Ram şartı sunmaktadır.

Samsung

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu