Teknoloji

Lenovo Özel Olan Yeni Bir Akıllı Gözlüğü ThinkReality A3’ü Sundu.

Lenovo, Özel Hakları Olan Yeni Bir Akıllı Gözlüğü ThinkReality A3’ü Sundu.

Teknoloji dünyasında öne çıkmış isimlerden bir tanesi olan Lenovo. CES fuarında Yeni bir teknolojik alet sunumu gerçekleştirdi. ThinkReality A3’ü tanıttı. Tamamen kurumsal odaklı olarak tasarlanmış olan bu yeni gözlükler.1080p çözünürlüğü kaldırabilen ve aynı zamanda 3D görselleştirme imkanını müşterilere sunuyor.

Akıllı gözlük piyasalarının arasına yeni bir ürün daha. Lenovo tarafından eklendi. Akıllı gözlük mağazasında daha önce. Microsoft ve Epson gibi büyük şirket kuruluşları müşteri önemi ile akıllı gözlüklerini tanıtım satışa sunmuşlardı. Bu gözlük piyasasına da katılan en yakın isim Lenovo oldu. Geçen haftalarda düzenlenen CES Fuarında Lenovo şirketi tarafından ThinkReailty A3 yeni akıllı gözlüklerini sundu.

İlgili Makalemizi Okumak İçin BURAYA Tıklayınız.

ThinkReailty A3 Gücünü Qualcomm Snapdragon XR2’den alıyor! ThinkReailty A3 Akıllı gözlüğü gücünü Qualcomm Snapdragon XR2 yonga adlı setten almakta. Tamamen 8 magapiksel RGB Kameraya sahip bu muazzam gözlük. Müşterilerine 1080p çözünürlükte sağlıyabiliyor. Aynı süreçte görülen gözlükte kullanılmış olan balık gözlü efektli. Kamerası sayesinde. Müşterilerine bu cihazda takip etme özelliği sunmaktadır. USB-C çıkışına sahip olan bu cihaz. Hem Lenovo daki cihazlara ait olan ayrıca hemde Motorola markasının bir çok telefonuna anında direkt  olarak bağlantı sürdürebilecektir. Bu akıllı cihaz özellikle kurumsal işteki müşteriler için tasarlandığı için.

Bir Diğer Makalemiz Rolls Royce Dünyanın En Hızlı Elektrikli!


Üründeki fiyat için henüz bir açıklama yapılmadı. Ve aynı zamanda fiyat tahminleri, fiyat performansı. Gibi birden
fazla tahminler hiçbir haber kaynağından daha açıklama yapılmadı. Ancak Aynı şekilde Microsoft ve Epsonda gerçekleştiği gibi. Lenovoda’da fiyat konusu için halk tarafına herhangi bir açıklama yapılmayacak. Sadece ve sadece kurumsal işlerde olan müşterilere özel bir fiyat teklifi hazırlanacağı ön planda olup araştırmalara devam ediliyor.

Lenovo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu